DUNJA BRATINA, dr. med.

spec. medicine dela, prometa in športa

TICIJANA SGUBIN
višja medicinska sestra

Dispanzer medicine dela, prometa in športa

Rejčeva ulica 4
5000 Nova Gorica
Tel.: (05) 33 83 210
E-pošta:

ordinacijski čas

dandopoldnepopoldne
ponedeljek7:15- 14:15
torek7:15 - 14:15
sreda
četrtek
petek7:15 - 14:15

30 min odmor za malico se prilagodi delovnemu procesu.

ne spreglejte

Čakalne dobe

Odgovorna oseba za vodenje čakalnega seznama je Ticijana Sgubin.
Čakalna doba na dan 1.10.2020
Za stopnjo nujnosti REDNO je čakalna doba 60 dni.

Informacije in napotki

Zaradi organizacije dela, zdravstvene preglede opravljamo na osnovi predhodnega osebnega ali telefonskega dogovora (05) 33 83 210.
Če zdravnik, ki opravlja preventivne zdravstvene preglede ni sodeloval pri oceni tveganja, prosimo delodajalce da napotnici priložijo oceno tveganja za ustrezno delovno mesto.

Dodatna navodila in napotke si oglejte tukaj.

Obvestila

• Cenik zdravstvenih storitev Dispanzerja medicine dela, prometa in športa si lahko ogledate tukaj
  • Cenik zdravstvenih pregledov voznikov si lahko ogledate tukaj
  • Cenik zdravstvenih pregledov za posest in nošenje orožja si lahko ogledate tukaj