prijava-cepljenje-2.png

Spletno naročanje - aplikacija doZdravnika.si

datum: 27.06.2017

OBVESTILO ZA UPORABNIKE

SPLETNO NAROČANJE - nov način naročanja v ZD Nova Gorica z aplikacijo doZdravnika.si

Spletno naročanje prek aplikacije doZdravnika.si omogoča vsem pacientom, ki se registrirajo v aplikacijo, enostavno in samostojno izbiro med ponujenimi prostimi termini ter rezervacijo termina pri osebnem zdravniku. Našim pacientom tako omogočamo, da se izognejo telefonskemu naročanju, čakanju na prosto telefonsko zvezo in se na pregled naročijo kar sami tudi izven uradnih ur ambulante, torej kadarkoli v dnevu, saj je spletno naročanje na voljo 24 ur na dan.

slika1

Spletno naročanje je omogočeno v ambulantah splošne in družinske medicine.
Več o samem spletnem naročanju si lahko preberete tukaj.

Vabimo vas, da izkoristite sodoben način izbire in rezervacije termina za pregled pri svojem osebnem zdravniku in se pridružite uporabnikom aplikacije doZdravnika.si.
slika2