Novi prostori za fizioterapijo v Desklah

datum: 28.01.2020

V petek, 17. januarja, smo v Desklah slavnostno odprli nove prostore za fizioterapijo ZD Osnovno varstvo Nova Gorica.

Zbrane so v pozdravnem govoru nagovorili Nejc Kumar, direktor občinske uprave Občine Kanal ob Soči, Petra Kokoravec, direktorica ZD Nova Gorica, prim. Simona Repar Bornšek državna sekretarka na Ministrstvu za zdravje in David Bavdaž, fizioterapevt ZD Nova Gorica.

Za kar 300-tisočakov vredno investicijo ZD Nova Gorica je Občina Kanal ob Soči prispevala zemljišče in jo oprostila komunalnega prispevka. V novih prostorih, v katerih bodo v prihodnosti lahko delovali trije fizioterapevti, bo delo zaenkrat še naprej opravljal zgolj en. Do nadaljnjega bo v Desklah paciente sprejemal zgolj fizioterapevt David Bavdaž, saj so trenutno večje potrebe po fizioterapevtskem kadru v Novi Gorici in Šempetru pri Gorici.

Nina Bizjak, mag. komunikologije

Otvoritev Deskle 28.1.20 Otvoritev Deskle 28.1.20 (1)