NE VSTOPAJTE

v prostore Zdravstvenega doma s povišano telesno temperaturo, kašljem ali težkim dihanjem!
Svojo ambulanto kontaktirajte po telefonu!

SPREMENJEN REŽIM DELOVANJA ZD NOVA GORICA!

Obveščamo vas, da od srede, 18.3.2020, do nadaljnjega, ZD Nova Gorica, zaradi pojavnosti COVID 19 in razglasitve epidemije v državi, zapira vrata vseh dislociranih enot in koncesionarskih ambulant! Kjub temu lahko pacienti za nasvet še vedno po telefonu pokličete v ambulanto svojega osebnega zdravnika.

Koronavirus

V kolikor imate znake infekta (slabo počutje, kašelj, povišana telesna temperatura,…) in potrebujete zdravstveni nasvet se poleg ambulante izbranega zdravnika lahko obrnete na spodnje tel. številke:
Za odrasle (pon - čet: 8.00 - 20.00, pet: 8.00 -15.00): 051 656 580 in 051 656 588
Za otroke (pon - pet: 8.00 - 15.00): 051 656 509

V ZD Nova Gorica od danes naprej samo še s predhodnim naročilom!

datum: 16.03.2020

V trenutni epideimološki situaciji je dostop do zdravnikov v vseh ambulantah ZD Nova Gorica omejen. Na pregled k zdravniku je mogoče priti le po PREDHODNI NAJAVI, v nasprotnem primeru bo pacientu vstop v ZD ONEMOGOČEN.

Kot odgovor na trenutno situacijo s širjenjem koronvirusa in razglasitvijo epidemije v Sloveniji, Zdravstveni dom Nova Gorica z današnjim dnem uvaja triažiranje pacientov. Zdravstveni delavci bodo od danes naprej pred obema vhodoma v ZD Nova Gorica (vhod s Kidričeve in z ul. Gradnikove brigade) in vhodom v ZD Šempeter preverjali paciente ter jih obravnavali še pred vstopom. Zdravstveni delavci VSAKEGA pacienta posamično izprašajo po vnaprej pripravljenem vprašalniku ter jim po potrebi tudi izmerijo temperaturo z brezkontaktnim čelnim termometrom.

Triaža v ZD - koronavirus

V primeru, da nujno potrebujete dostop do vašega osebnega zdravnika, najprej po telefonu pokličite v ambulanto vašega osebnega zdravnika ter se dogovorite za termin pregleda. V primeru, da se na vhodu ZD oglasite nenajavljeni, vam bo vstop v prostore ZD preprečen. Če osebnega zdravnika nimate izbranega, pokličite na tel. številko 05 330 1117, kjer boste prejeli vse potrebne informacije.

Nina Bizjak, mag. komunikologije