NE VSTOPAJTE

v prostore Zdravstvenega doma s povišano telesno temperaturo, kašljem ali težkim dihanjem!
Svojo ambulanto kontaktirajte po telefonu!

SPREMENJEN REŽIM DELOVANJA ZD NOVA GORICA!

Obveščamo vas, da od srede, 18.3.2020, do nadaljnjega, ZD Nova Gorica, zaradi pojavnosti COVID 19 in razglasitve epidemije v državi, zapira vrata vseh dislociranih enot in koncesionarskih ambulant! Kjub temu lahko pacienti za nasvet še vedno po telefonu pokličete v ambulanto svojega osebnega zdravnika.

Koronavirus

V kolikor imate znake infekta (slabo počutje, kašelj, povišana telesna temperatura,…) in potrebujete zdravstveni nasvet se poleg ambulante izbranega zdravnika lahko obrnete na spodnje tel. številke:
Za odrasle (pon - čet: 8.00 - 20.00, pet: 8.00 -15.00): 051 656 580 in 051 656 588
Za otroke (pon - pet: 8.00 - 15.00): 051 656 509

SPREMENJEN REŽIM DELOVANJA ZD NOVA GORICA!

datum: 18.03.2020

Danes, v sredo,18. marca, ZD Nova Gorica zapira vrata vseh dislociranih enot in koncesionarskih ambulant!

Z današnjim dnem je v ZD Nova Gorica pričel veljati spremenjen režim delovanja. Zaprla so se vrata vseh dislociranih enot in koncesionarskih ambulant za vse paciente. Kjub temu bo pacient še vedno lahko za nasvet, po telefonu poklical v ambulanto svojega osebnega zdravnika.

Kljub fizičnemu zaprtju ambulant bodo le-te še vedno delovale po svojih običajnih urnikih vendar zgolj z namenom, da so telefonsko čim bolj dostopne pacientom. V kolikor bo pacient potreboval zdravstveni nasvet izven ordinacijskega časa svojega izbranega osebnega zdravnika, bo na voljo dežurna telefonska številka 05 330 11 17.

Še vedno velja pravilo, da osebe s kakršnokoli okužbo dihal, z ali brez vročine (lahko tudi z navadnim prehladom), ostanejo doma, poskrbijo za samoizolacijo in kontaktirajo izbranega osebnega zdravnika.

ZD-glavni vhod