Psihološka podpora v epidemiološki situaciji

datum: 18.03.2020

Trenutna epidemiološka situacija lahko prinaša občutke stiske, strahu in negotovosti.

Če se želite o vaših občutkih pogovoriti s psihologom, pokličite na telefonsko številko 041 426 469 ali pišite na psihologckz@zd-go.si.

Psihološka svetovalnica je dosegljiva od ponedeljka do petka, od 8.00 do 20.00 ure.

Preberite si tudi Napotke psihologov za obvladovanje strahu in stresa zaradi koronavirusa, Centra za duševno zdravje odraslih ZD Nova Gorica.

Psihološka podpora v epidemiološki situaciji (2)