Samoplačniški odvzem brisa na COVID-19

V ZD Osnovno varstvo Nova Gorica opravljamo tudi samoplačniške odvzeme brisov za potrditev okužbe z virusom SARS-CoV-2 (COVID-19). Za odvzem brisa je potrebno predhodno naročilo in plačilo.

Na odvzem samoplačniškega brisa, se lahko naročite vsak delovni dan, od ponedeljka do petka, od 12.00 do 15.00, na telefonsko številko 05/33 83 303.

Cena samoplačniškega brisa na COVID-19 je 120,00 EUR.

Plačilo brisa je potrebno izvesti dan pred odvzemom brisa, najkasneje do 13. ure! Ob testiranju morate priložiti fotokopijo potrdila o plačilu.

O rezultatu vas bo Covid koordinator ZD Nova Gorica obvestil po telefonu, običajno še isti ali najkasneje naslednji dan po odvzemu brisa.

Podatki za plačilo:

Prejemnik  Zdravstveni dom Osnovno varstvo Nova Gorica