ZAČASNA PREKINITEV DELOVANJA CENTRA ZA KREPITEV ZDRAVJA

datum: 30.09.2020

Zaradi trenutne nepredvidljive situacije s koronavirusom, bomo začasno prekinili dejavnosti Centra za krepitev zdravja (CKZ). Prekinitev bo veljala najmanj do konca decembra.

Za začasno prekinitev dejavnosti, smo se v Zdravstvenem domu Osnovno varstvo Nova Gorica odločili, zaradi zagotavljanja nemotenega delovanja ostalih delovišč. Zaposleni iz CKZ bodo priskočili na pomoč na deloviščih, namenjenih obvladovanju širjenja COVID-19.

Nemoteno bomo v celoti še naprej izvajali program Priprava na porod in starševstvo (programi za bodoče starše in telovadbo za nosečnice), v nekoliko zmanjšanem obsegu pa tudi dejavnosti Zdravstvene vzgoje za otroke in mladino. Za prijavo na omenjene programe obiščite spletno stran CKZ.

O ponovnem odprtju delovanja CKZ vas bomo obvestili.

Za razumevanje se vam v naprej zahvaljujemo,

Petra Kokoravec, dr. med.

Direktorica