prijava-cepljenje-2.png

OD 28.5.2021 BO CEPLJENJE POTEKALO V SEJNI SOBI MONG,

TRG EDVARDA KARDELJA 1, 5000 NOVA GORICA - STRANSKI VHOD (OB RESTAVRACIJI VRTNICA)

Naročanje na PCR po pozitivnem hitrem testu (HAGT) ali pozitivnem izvidu samotestiranja

datum: 24.11.2021

Če ste bili na HAGT pozitivni, se čimprej naročite na PCR test preko elektronskega naslova: pcr@zd-go.si.

Če ste bili na HAGT pozitivni, se čimprej naročite na PCR test preko elektronskega naslova:

Ob prijavi obvezno navedite:

1. ime in priimek

2. rojstni datum

3. ZZZS številko

4. mobilno telefonsko številko, na katero želite biti obveščeni o izvidu.

Na PCR testu potrebujete: kartico zdravstvenega zavarovanja, osebni dokument in dokazilo o pozitivnem HAGT ali HAGT za samotestiranje

Dokazila so:
-  potrdilo o + Hagt – QR koda – s primernim datumom, ne starejše od 3 dni
-  testna ploščica z razvidnim + rezultatom – na ploščici mora biti napisan datum in ura  izvedbe testa in začetnice imena in  priimka testirane osebe!! (ploščica se zavrže)
-  fotografija testirane osebe z testom za samotestiranje – z razvidnim + rezultatom – na ploščici mora biti napisan datum in ura  izvedbe testa in začetnice imena in priimka testirane osebe!!
-  fotografija dokumenta testirane osebe z testom za samotestiranje – z razvidnim + rezultatom - na ploščici mora biti napisan datum in ura  izvedbe testa in začetnice imena in priimka testirane osebe!!

Po vaši prijavi vam bomo termin za izvedbo PCR posredovali ​isti ali naslednji dan.​

Odvzem PCR brisa poteka od ponedeljka do petka od 7.30 do 11.30 in od 12.00 do 13.30, ob sobotah od 7.30 do 13.00.