Naročanje na novice

Navodila za naročanje na novice:

V okenca vpišite svoje ime, priimek, e-poštni naslov, vašo GSM številko (neobvezno) in prepišite varnostno besedilo s slikice ter kliknite na gumb pošlji. S tem boste postali naročeni na novice. Če boste vpisali samo e-poštni naslov, boste prejemali novice samo na vpisan e-poštni naslov, če pa boste vpisali tudi vašo GSM številko ter označili okvirček (želim prejemati SMS), boste prejeli kratek povzetek novice tudi na vašo GSM številko prek SMS sporočil.

Rubrika*:

6 - 2 =

Naročanje na novice in celotno prejemanje novic je za naročnike popolnoma brezplačno, tako po e-pošti kot tudi prek kratkih SMS sporočil na GSM številko.